eKütahya - Kütahya Haberleri
Son Dakika
Alim Işık'tan İddialı Açıklama İdris Bal: İspatlasınlar Vekillikten İstifa Ederim Kütahya Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adayları Belli Oldu Kütahya Nüfusu Hızla Azalıyor
MUSTAFA ALTUĞ ATALAY KİMDİR
 

MUSTAFA ALTUĞ ATALAY KİMDİR

Yerel seçimler öncesi Ak Partinin adayı merak konusu olurken Ak Parti’nin Kütahyalı tanınmış bir bürokratı aday göstereceği iddia ediliyor.

1 Ağustos 2013 Perşembe 00:07
Yazdır

1972 yılında Kütahya’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini bu ilde tamamladı. 1993 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Eğirdir Su Ürünleri Fakültesinden mezun oldu.

1996 yılında Dumlupınar Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışma hayatına başladı. Aynı yıl Su Ürünleri Program Başkanlığı görevine getirildi. 1998 yılından 2002 yılına kadar Gediz M.Y.O. Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü. Süleyman Demirel Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü Su Ürünleri Temel Bilimleri Anabilim Dalında Yüksek Lisansını tamamladı. 2002 yılında Üniversitedeki görevinden ayrılarak Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Kütahya Tarım İl Müdürlüğü’nde Şube Müdürlüğüne, ardından İl Müdür Yardımcılığına yükseltildi. Süleyman Demirel Üniversitesi Fen. Bil. Ens. Temel Bilimleri Anabilim Dalındaki Doktora eğitimini 2005 yılında tamamladı. 2010 yılında Kütahya Tarım İl Müdürü V. 2012 yılında ise Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü, Kaynak Yönetimi ve Balıkçı Yapıları Daire Başkanı görevine getirildi ve halen aynı görevi yürütmektedir. Çalışma hayatı borunca su ürünleri konusunda farklı makaleler yayımlamış ve birçok yurtdışı eğitime katılmış olan Dr. Mustafa Altuğ ATALAY İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.
Anahtar Kelimeler: yerel, seçimler, öncesi, partinin, adayı, merak
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Facebook
Yazarlar
twitter.com/TumKutahyaBurda
Hava Durumu
Havadurumu
Anket
Sizce Kütahya'ya En Fazla Hizmet Getiren Milletvekilimiz Kim?
Alim IŞIK
Hasan Fehmi KİNAY
İdris BAL
Soner AKSOY
Vural KAVUNCU
Hiçbiri
Gönen Mühendislik
Fotogaleri
sanalbasin.com üyesidir
Videogaleri
Haberlerinizi Yollayın
Tarihte Bugün
1990 Saddam Hüseyin önderliğindeki Irak, Kuveyt'i işgal etti. Kuveyt Emiri Şeyh Cabir es-Sabah, Suudi Arabistan'a kaçtı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS

Yazılım: Haber Sitesi Kur